+370 670 99265

BLOG

Dažnai galvojama, kad interneto puslapių kūrimas prasideda nuo dizaino. Taip nėra. Dizaino kūrimas yra tik vienas iš internetinės svetainės kūrimo etapų.

Pats pirmiausias žingsnis – tai interneto puslapio tikslų, užduočių bei laukiamų rezultatų apibrėžimas. Tikslai gali būti įvairūs: klientų pritraukimas, įmonės informacijos plėtra, produktų ir paslaugų reklamavimas, akcijos ir t.t.

Toliau nustatoma būsima auditorija: kas, iš kur ir kodėl lankys Jūsų interneto puslapį? Interneto svetainės, skirtos jaunai auditorijai, labai skirsis nuo verslo tinklapių. Sekantis žingsnis - nuspręsti dėl apipavidalinimo, nustatyti pagrindinius reikalavimus, apibrėžti funkcionalumą ir struktūrą. Nustatoma darbų kaina, patvirtinamas darbų grafikas ir pasirašoma sutartis.

IT sdudijos SITE.LT prezentacinis vaizdo klipas. IT studija SITE.LT - siūlo internetinių tinklapių kūrimo paslaugas. Mūsų komanda užsiima internetinių parduotuvių kūrimu, tinklapių priežiūra, WEB dizainu, mobiliųjų aplikacijų kūrimu, internetinių svetainių optimizavimu paieškos sistemoms. Nors mūsų įmonė ir registruota Vilniuje, tačiau savo paslaugas mes siūlome ir klientams iš kitų Lietuvos miestų, bei užsienio. Užsakymus priimame bendraujant ir nuotoliniu būdu. Su mumis galite susisiekti telefonu, el. paštu arba per skype. Aptarsime tinklapio dizainą ir jo kūrimo kainą. 

Informacinių technologijų studija SITE.LT  - Alytuje siūlo internetinių tinklapių kūrimo, elektroninių parduotuvių, interneto svetainių kūrimo, WEB dizaino, mobiliųjų aplikacijų gamybos, internetinių puslapių optimizavimo bei reklamos internete paslaugas. Nors mūsų įmonė registruota Vilniuje, tačiau tai netrukdo dirbti su klientams iš Alytaus bei kitų Lietuvos miestų, bei užsienio. Mes puikiai sugebame priimti užsakymus bei jas vykdyti nuotoliniu būdu. Su mumis galite susisiekti telefonu, el. paštu arba per skype. Laukiame jūsų skambučio, aptarsime tinklapio kūrimą ir jo dizainą bei kainą. 

IT studija SITE.LT - užsiima tinklapių kūrimu Panevėžyje. Mūsų įmonė siūlo internetinių parduotuvių kūrimo, tinklapių priežiūros, WEB dizaino, mobiliųjų aplikacijų kūrimo, internetinių svetainių optimizavimo, tinklapių kūrimo paslaugas klientams iš Panevėžio. Nors mūsų įmonė randasi Vilniuje, tačiau dirbame su klientams ir iš Panevėžio bei kitų Lietuvos miestų, bei užsienio šalių. Užsakymus atliekame bendraujant nuotoliniu būdu, t.y telefonu, el. paštu, per Skype. Prašome susisiekti su mumis. Kartu aptarsime internetinio tinklapio dizainą ir jo kūrimo kainą, bei kitas paslaugas. 

Mūsų studija SITE.LT - atlieka internetinių tinklapių kūrimą Šiauliuose. Taip pat mes užsiimame internetinių parduotuvių kūrimu, tinklapių priežiūra, interneto svetainių priežiūra bei WEB dizainu, mobiliųjų aplikacijų kūrimu, internetinių puslapių optimizacija ir jų reklama internete. Nors mes  ir esame iš Vilniuaus, tačiau savo paslaugas siūlome ir klientams iš Šiaulių bei kitų Lietuvos miestų ir užsenio. Užsakymus priimame nuotoliniu būdu. Prašome susisiekti su mumis telefonu, el. paštu arba per skype. Kartu aptarsime užsakomo tinklapio dizainą ir jo kūrimo kainą, bei kitas paslaugas.

SITE.LT - mes siūlome tinklapių kūrimo paslaugas Klaipėdoje. Taip pat mūsų IT studija atlieka internetinių parduotuvių kūrimo, tinklapių priežiūros, WEB dizaino, mobiliųjų aplikacijų kūrimo, internetinių svetainių optimizavimo paieškos sistemoms bei reklamos internete darbus. Mūsų įmonėrandasi Vilniuje, tačiau mes siūlome  savo paslaugas klientams turintiems savo verslą Klaipėdoje arba esantiems ir iš kitų Lietuvos miestų, bei užsienio. Užsakymus darome ir bendraujant nuotoliniu būdu. Prašome su mumis susisiekti telefonu, el. paštu arba per skype. Kartu aptarsime jūsų internetinio tinklapio kūrimą, dizainą ir kainą. Įmonėms išrašome PVM sąskaitas, pasirašome sutartis.

IT studija SITE.LT - siūlo internetinių tinklapių kūrimo paslaugas Kaune. Mūsų web dizaino studija siūlo šias paslaugas: internetinių tinklapių kūrimas,  elektroninių parduotuvių kūrimas, tinklapių priežiūra, WEB dizainas, mobiliųjų aplikacijų gamyba, internetinių svetainių optimizavimas paieškos sistemoms. Nors mūsų komanda yra iš Vilniaus miesto, tačiau savo paslaugas siūlome ir klientams iš Kauno, bei užsienio. Užsakymus galim priimti bendraujant ir nuotoliniu būdu (telefonu, el. paštu, Skype, Viber). Susisiekite su mumis ir  aptarsime jūsų  tinklapio dizainą, kūrimo kainą bei kitas paslaugas.

IT studija SITE.LT - siūlo internetinių tinklapių kūrimo paslaugas Vilniuje. Taip pat mūsų komanda užsiima internetinių parduotuvių kūrimu, tinklapių priežiūra, WEB dizainu, mobiliųjų aplikacijų kūrimu, internetinių svetainių optimizavimu paieškos sistemoms. Nors mūsų įmonė ir registruota Vilniuje, tačiau savo paslaugas mes siūlome ir klientams iš kitų Lietuvos miestų, bei užsienio. Užsakymus priimame bendraujant ir nuotoliniu būdu. Su mumis galite susisiekti telefonu, el. paštu arba per skype. Aptarsime tinklapio dizainą ir jo kūrimo kainą. 

Top of Page