+370 670 99265

Paskelbtas Muzika / Kinas
!--

Interneto tinklapių šablonas "Helion" – nuostabus tinklapių šablonas multiportalų ar video galerijų. Šis internetinis šablonasturi 2 dizaino formas-šviesus ir tamsus ir 4 spalvos stylių, kurias lengvai galima keisti. Pagrindinis aspektas šios interneto svetainės - tai šoninis meniu, navigacija. Šis tinklapis gerai optimizuotas, greitai pasikrauna, turi integruotas cicialinių tinklų funkcijas. Svetainėje panaudoti S5 Image Slide, S5 Tab Show ir S5 Vertical Accordion technologijos, kurie leidžialabai lengvai ir patogiai talpinti ir rodyti informaciją puslapyje. Helion tinklapio šablonas gali būti panaudotas kūriant media, video, vaizdų galerijų svetaines arba pritaikyti jį kitos paskirties tinklapiams.

Paskelbtas BLOG
!--

IT sdudijos SITE.LT vaizdo klipas - kuriame galite matyti Internetinių tinklapių pavyzdžius, joomlą šablonus, jų struktūrą, spalvų įvairoves, internetinių svetainių galimybes.

Paskelbtas BLOG
!--

IT sdudijos SITE.LT prezentacinis vaizdo klipas. IT studija SITE.LT - siūlo internetinių tinklapių kūrimo paslaugas. Mūsų komanda užsiima internetinių parduotuvių kūrimu, tinklapių priežiūra, WEB dizainu, mobiliųjų aplikacijų kūrimu, internetinių svetainių optimizavimu paieškos sistemoms. Nors mūsų įmonė ir registruota Vilniuje, tačiau savo paslaugas mes siūlome ir klientams iš kitų Lietuvos miestų, bei užsienio. Užsakymus priimame bendraujant ir nuotoliniu būdu. Su mumis galite susisiekti telefonu, el. paštu arba per skype. Aptarsime tinklapio dizainą ir jo kūrimo kainą. 

Top of Page